Od września 2020 r. Sekretarz Miasta i Gminy Glinojeck, wcześniej przez ponad 12 lat Sekretarz Gminy Regimin. Z wykształcenia pedagog. Koordynuje w programie „Plan Działań dla Miast. Modelowa lokalność” realizacją projektu Miasta Glinojeck „Lepszy stan zdrowia mieszkańców miasta Glinojeck poprzez poprawę jakości powietrza”.
Absolwent Medycznego Studium Zawodowego Wydział Fizjoterapii w Kołobrzegu (technik fizjoterapii), Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (mgr administracji), studiów podyplomowych „Zarządzanie w Ochronie Zdrowia”, „Master of Business Administration” oraz licznych kursów doskonalących. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 roku jako fizjoterapeuta w jednym z kołobrzeskich sanatoriów uzdrowiskowych. Po ukończeniu studiów magisterskich kierownik działu sprzedaży ośrodka wypoczynkowego, sekretarz Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z udziałem gminy w systemie ochrony zdrowia oraz szeroko pojętymi sprawami zdrowia publicznego. Jest główny specjalistą w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kołobrzeg, autor realizowanych w Kołobrzegu czterech programów polityki zdrowotnej. Koordynuje w programie „Plan Działań dla Miast. Modelowa lokalność” realizacją projektu Miasta Kołobrzeg „Rehabilitacja dla seniorów Miasta Kołobrzeg na lata 2019-2023”.
Pracownik samorządowy, specjalista w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych, prowadzenia i rozliczania projektów współfinansowanych. Absolwent kierunku socjologii i europeistyki na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych z rachunkowości na Politechnice Łódzkiej. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie nabyte w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego w Departamencie ds. RPO oraz w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli. Będąc pracownikiem Instytucji Zarządzającej RPO WŁ zdobyła szeroką wiedzę m.in w zakresie prowadzenia i rozliczania inwestycji współfinansowanych z środków zewnętrznych, natomiast jako pracownik samorządowy obecnie zajmuje się również szeroko rozumianym procesem inwestycyjnym. Koordynator z ramienia Gminy Łask projektu pn. „Łask rowerem przez zielono - niebieską Gminę Łask” realizowanego w ramach programu ,,Plan Działań dla Miast. Modelowa lokalność''.
Kierownik Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Nieruchomości Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki. Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego Katedry Architektury Krajobrazu. Od czternastu lat zawodowo związana z samorządem. W latach 2008 – 2018 odpowiedzialna za planowanie przestrzenne w Urzędzie Gminy Stanisławów a od roku 2019 w Mińsku Mazowieckim. Członkini wielu zespołów interdyscyplinarnych z zakresu planowania przestrzennego i zrównoważonego rozwoju. Jedna z inicjatorek działań na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców oraz polityki przestrzennej miasta. Koordynuje w programie „Plan Działań dla Miast. Modelowa lokalność” realizacją projektu miasta Mińsk Mazowiecki „Uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w celu realizacji SIM-Mińsk Mazowiecki”.